ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Živá svadobná kytica: krásna a lacná

Každá máte svoje vysnívané kvety a keď nie, tak mi verte, že počas plánovania svadby si ich zrazu vyberiete. V lepšom prípade sa zrovna trafíte do obdobia, kedy daný kvietok práve nekvitne a ideálne, ak skončíme pri niečom exotickom, čo u nás vôbec nerastie!

Svadobná kytica

Svadobná kytica je krásna ozdoba ženy, ale jej sláva na svadbe je taká kratučká, že investovať do nej veľa eur sa neoplatí. Reálne ju použijete pri obrade a prípadne pri fotení. Samozrejme, chápem argument, že obrad je najdôležitejšia časť dňa a tiež na fotkách musíte vyzerať skvele, ale ak ste raz očarujúca nevesta, tak môžete držať v rukách iba jedinú ružu a účel bude splnený.

Objednávať si napr. pivónie v októbri znamená za každú jednu zaplatiť minimálne desať eur. Ak chcete objemnú kyticu pivónií, tak pod desať kusov ani nechoďte…tak čo už počítate koľko vás to vyjde?

Poviem vám ako som to urobila ja. Išla som večer pred svadbou do kvetinárstva, v rámci jedného nemenovaného nákupného reťazca, a povyberala som si kvety, z ktorých som poprosila milú pani, aby mi urobila kyticu. Spýtala sa, že na akú príležitosť ju potrebujem, tak som povedala, že gratulačná na svadbu. Za kyticu som zaplatila krásnych 22€ a spokojne som odchádzala.

Kytica sa všetkým veľmi páčila a viete čo je skvelé, že oveľa viac sa bude páčiť aj vám, pretože v podstate do poslednej chvíle neviete ako bude vyzerať.

Tak čo…páči sa aj vám?

Svadobna kytica moja

Vaša Lucia