ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Usporiadajte svadbu na tému cestovanie!

V poslednej dobe sa tematické svadby stávajú čoraz populárnejšie aj u nás a tento článok sa bude venovať konkrétne svadbe s témou cestovanie.

Zdroj: Pinterest

Zdroj: Pinterest

Existuje množstvo zaujímavých inšpirácií, ktorými svoju cestovateľskú svadbu môžete ozvláštniť. Začnite napríklad, tým že pošlete svojim hosťom pozvánku v štýle leteckej palubenky s  miestom a časom konania svadby. Takéto pozvánky sú nápadité a vašim hosťom poskytnú náznak témy, v ktorej sa celá svadba bude niesť.

Cestovanie2

Zdroj: http://www.weddingideasmag.com/23-brillant-buys-for-a-travel-theme-wedding/

Pomenujte jednotlivé stoly podľa známych miest alebo častí krajiny. Napríklad ak sa na svadobnú cestu chystáte do Francúzska alebo ak len túto krajinu milujete mohli by sa jednotlivé stoly volať Paríž, Bordeaux, Cannes, Toulouse a podobne. Takisto môžu mať  stoly mená miest, ktoré ste spolu navštívili.


Teraz keď už máte stoly pomenované, treba vytvoriť zasadací poriadok, aby vaši hostia vedeli, kde sedia! Použite na to mapu sveta a prišpendlite na miesto, po ktorom sa stôl volá, štítky s menami hostí sediacich pri príslušnom stole. Je to zábavné a dá to vašim hosťom námet na rozhovor pri pití koktejlov.

Cestovanie3

Zdroj: Pinterest

Klasické glóbusy vytvoria fantastické dekorácie do stredu stola a ako menovky na stoly použite štítky na batožinu s menami jednotlivých stolov na základe vášho zasadacieho poriadku. Ku glóbusu položte cestovateľské knihy o mieste, po ktorom je stôl pomenovaný. Kto potrebuje kvety, keď máte takéto dekorácie?

Cestovanie4

Zdroj: Pinterest

Uverili by ste, že táto úžasná kytica kvetov je vyrobená z papiera? Použiť časti mapy ako kvety je skvelý a netradičný nápad. Kvety môžu zobrazovať miesto vašej hostiny alebo destináciu vašej svadobnej cesty.

Zdroj : http://wedding.allwomenstalk.com/ways-to-plan-a-travel-themed-wedding

Zdroj : http://wedding.allwomenstalk.com/ways-to-plan-a-travel-themed-wedding

Predstavte si svadobnú tortu v podobe na seba naskladaných kufrov! Stavím sa, že o takejto torte budú vaši hostia hovoriť ešte dlho po svadbe.

Zdroj: Pinterest

Zdroj: Pinterest

Keď sa svadba pomaly končí, pošlite svojich hostí domov s výslužkou zabalenou do krabičiek ako z leteckej pošty. Ak však chcete  niečo originálnejšie môžu tieto balíčky obsahovať napríklad kľúčenky s krajinou alebo mestom, kde sa chystáte na svadobnú cestu. Môžete tiež na druhú stranu napísať meno hosťa, ktorému kľúčenku darujete.

Zdroj: Pinterest

Zdroj: Pinterest

Zdroj:www.stylemepretty.com

Zdroj:www.stylemepretty.com

Dúfame, že sa týmto článkom necháte inšpirovať pri plánovaní svojej vlastnej svadby s témou cestovanie. Cestovateľská svadba sa totiž môže odohrávať na akomkoľvek mieste a v akýchkoľvek farbách.