ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Svadba na tému Harry Potter

Každá nevesta si želá, aby jej veľký deň bol jednoducho magický. Ak sa pri organizovaní svadby inšpirujete knihami o čarodejníkovi Harry Potterovi, tak taký určite bude.

Pošlite svojim hosťom pozvánku vyrobenú v štýle Záškodníckej mapy, ktorá nielen pobaví, ale zaručene sa pri pohľade na ňu budú všetci pozvaní o to viac tešiť na vašu svadbu.

HarryPotter1

onelittlem / Via etsy.com

 

Ak bude svadobný program pripomínať Vrešťadlo, aké dostal Ron Weasley v druhej časti kníh o Harrym Potterovi, vaši hostia si určite dajú pozor, aby nič dôležité v rámci svadobnej hostiny nezmeškali.

HarryPotter2

ChameleonWeddings / Via etsy.com

 

V týchto krátkych svadobných šatách budete rovnako krásna ako  víla Fleur Delacour, keď sa vydávala za Billa Weasleyho v poslednej knihe Harry Potter a Dary smrti.

HarryPotter3

www.pinterest.com

 

Ženícha vyzbrojte pierkom predstavujúcim fakultu, na ktorú by ho podľa vás Triediaci klobúk zaradil, napríklad do Chrabromilu.

HarryPotter4

www.pinterest.com

 

Hostí usaďte k štyrom stolom reprezentujúcim jednotlivé Rokfortské fakulty: Bifľomor, Bystrohlav, Chrabromil a Slizolin, presne ako vo Veľkej sieni čarodejníckej školy.

HarryPotter5

www.pinterest.com

 

Teploty vonku počas leta stúpajú do závratných výšok, občerstvite svadobčanov vychladenými elixírmi alebo zázvorovým pivom.

HarryPotter11HarryPotter10HarryPotter9HarryPotter8 HarryPotter7HarryPotter6

Lauren Zaser / Justine Zwiebel / BuzzFeed Life

 

Samozrejme svadobná torta nesmie chýbať! Nielenže vyzerá, ale aj určite chutí čarovne.

HarryPotter12

www.pinterest.com

 

Profesionálny fotograf síce zabezpečí dokonalé zábery, ale nie je nad momentky z fotobúdky.

HarryPotter13

www.pinterest.com

 

Na záver magickej svadby, akou nepochybne tá v štýle kníh o Harry Potterovi je, zostáva len dodať: „Darebáctvo sa podarilo ;)”!