ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Referencie

Chcela by som sa Vám aj Mirke veľmi poďakovat za ušitie šiat. Dopadli presne podľa mojich predstáv, ba hádam ešte lepšie, lebo som sa na začiatku nevedela rozhodnúť či si vziať aj tu spodničku, ale nakoniec som sa rozhodla že áno, a v tej nadýchanej sukni a čipke som sa cítila ako pravá nevesta 🙂 Šaty všetci veľmi chválili, niektorí povedali že také pekné ešte ani nevideli.

Hanka

Šaty zvládli svadbu na výbornú. Mala som len pozitívne ohlasy. Normálne ma zastavovali cudzí ľudia, že také šaty tu ešte nevideli. Originálne, krátke pohodlné a zvládli aj jazdu na bicykli bez škôd. Veľmi veľmi som spokojná. Dajte vedieť aj krajčírke. Malý bicykel na šatách mal veľký úspech všetci sa smiali. Veľká vďaka. Modrá farba ladila k oblohe. Ozaj veľká spokojnosť. Odviedli ste dobrú prácu.

Lucka

Ahojte 🙂 Chceme vám najprv veľmi pekne poďakovať. Šaty boli super, mali veľký úspech, cítila som sa v nich veľmi dobre, pohodlne a presne vystihovali celú našu svadbu. Všetci chválili vašu prácu.:) Veľmi som rada, že sme si vybrali vás, bola to skvelá spolupráca. Ďakujem ešte raz a majte sa pekne 🙂

Ivana a Marek

Svadba bola úžasná, poslední hostia odchádzali o deviatej ráno. Pršalo, ale vôbec nám to nevadilo, obrad bol na teraske krytej. Popólnočné šatky boli úžasné, každi mi ich hladkal, tá čipka ich totálne dostala, stále sa ma pýtali, kde som si dala ušiť, tak reklamu som robila. Ďakujem, veľká spokojnosť.

Sandra

Chcem sa Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za DOKONALÉ šaty! boli nad moje očakávania 🙂 celú noc som v nich pretancovala, šaty na prezlečenie som mohla nechať aj doma 😀 ale najväčšia radosť bola, keď som videla výraz môjho manžela, keď ma v nich prvýkrát videl.. neopísateľné 🙂

Tanicka

Ďakujeme veľmi pekne, boli úžasné, všetci chválili šatočky. Sme radi, že sme Vás spoznali a že ste mi „vyrobili“ moje vysnívané šaty. Nech sa Vám len darí a máte veľa spokojných nevestičiek ako som bola ja 🙂 Ste skvely team.

Janka

Ja som straaašne moc rada, že som Vás oboch spoznala, úžasní ste, dúfam že sa vidíme aj skôr ako si dám tu sukňu ušit 😉 Ozvať sa ti bolo najlepšie rozhodnutie aké som mohla spraviť a stále rozmýšľam komu ešte povedať akí ste zlatí aby sa vám stále viac a viac darilo. V sobotu pošlem nejakú aktuálnu foto ak sa mi bude dať 😉 joj no teším sa. Ozvem sa hneď keď budem môct, aby si vedela pocity a dojmy moje a aj hosti a koľki padli na zadok z tých šiat 😀 Teším sa keď sa stretneme. Držte sa a hlavne žiadne stresy. Pozdrav Peťa a malú v brušku.

Ivka