ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Prečo krátke svadobné šaty?

Je nepísaným pravidlom, že svadobné šaty by mali byť dlhé. Dnes  však žijeme v 21. storočí a súčasná žena si môže vybrať. Nezväzuje ju  žiadna tradícia, nemusí sa nikomu zodpovedať a ak sa rozhodne vydať v krátkych  šatách, je to len a len jej vec.

Krátke svadobné šaty

Krátke svadobné šaty

Ak patríte medzi ženy, ktoré premýšľajú nad  krátkymi  svadobnými  šatami, nasledujúce riadky sú určené práve pre vás. Výhodou takýchto šiat je ľahkosť a prispôsobivosť, žena sa nemusí starať o dlhú vlečku a bojovať s  ťažkými sukňami. Krátke svadobné šaty je najlepšie zvoliť si v letných mesiacoch. Väčšina žien túži vyzerať vo svoj veľký deň ako princezná, a preto si radšej zvolia dlhé svadobné šaty, tie vám však ten pocit nemusia zaručiť. Úchvatne a kráľovsky sa môžete cítiť aj v krátkych šatách.

 

Možno sa pýtate, či by máte krátky strih svadobných šiat vhodnú postavu. Všetko však závisí od typu postavy, nemusíte mať miery modelky, aby ste si takéto šaty mohli dovoliť.

 

Presvedčili nás o tom kolekcie svetoznámych módnych návrhárov, ktorí ukázali svoje predstavy krátkych svadobných šiat, začali experimentovať a popustili uzdu fantázii.Okrem rovného strihu sú v súčasnosti obľúbené aj balónové sukne.  Tie odvážnejšie z vás si môžu zaobstarať aj mini svadobné šaty. V minulosti platilo pravidlo, že krátke svadobné šaty si môže dovoliť len staršia nevesta, alebo žena, ktorá sa vydáva po druhýkrát.

 

Bohužiaľ výber nebol veľký a žena napokon vybrala kostým s krátkou sukňou. Tie časy sú našťastie dávno preč  a krátke šaty si môže obliecť ktokoľvek. Záleží len na vás a vašej fantázii.

Oscar de la Renta

Krátke svadobné šaty – Oscar de la Renta

Inšpirujte sa  aj velikánmi v svadobnej móde.

Oscar de la Renta vytvoril úchvatné  svadobné šaty mierne balónového strihu, ktoré okorenil ručne našitými perlami a jemnou mašľou v páse.

 

Marchesa

Krátke svadobné šaty – Marchesa

Marchesa zašla až tak ďaleko, že odhalila nielen kolená, ale aj stehná.
Na záver  mi zostáva dodať už len jediné. Choďte, skúšajte, a ak vám krátke šaty padnú, verte, že ich už nebudete chcieť vymeniť za žiadne iné.

V prípade, že už teraz viete, že chcete krátke svadobné šaty, tak vám ich veľmi radi v našom salóne Peter a Lucia ušijeme na mieru a ešte s farebnou spodnicou.