ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

NÁŠ PRÍBEH

Vlastná skúsenosť

Čo si myslíte, že robí život výnimočný? Sú to okamihy, ktoré v nás vyvolajú emócie. A jeden z takých okamihov je aj svadba, tak prečo ju nemať výnimočnú? Hlavne nevesty prežívajú „svoj deň“ dosť intenzívne a chceli by byť vďaka svadobným šatám jedinečné.

 

Pamätám si, keď som organizovala našu svadbu, mala som jasnú predstavu ako majú vyzerať moje svadobné šaty a zrazu som narazila na problém! Zohnať krátke svadobné šaty s farebnou spodnicou podľa mojich predstáv bolo nemožné. Šaty som si nakoniec musela sama navrhnúť a dať ušiť. Už vtedy mi napadlo, že nebudem jediná, ktorá bude snívať o krátkych svadobných šatách.

VZNIKOL SALÓN

Peter a Lucia

Január 2015, úplne sa pamätám ako sme s Peťom sedeli v obývačke a oficiálne vypustili do sveta informáciu, že otvárame svadobný salón, ktorý sa bude špecializovať na krátke svadobné šaty a farebné spodnice. Bola to krásna zmes emócií cez strach až po neskutočné nadšenie.

 

Od vtedy sa veľa zmenilo. Rastieme, rozvíjame sa, makáme na sebe!

 

Keď človek v živote robí to, čo ho skutočne baví, napĺňa a hlavne tomu verí, tak úspech príde sám. Samozrejme, je potrebné vynaložiť úsilie, ale stačí ísť krok za krokom, nebáť sa občasných pádov a problémy brať ako výzvy. Nemyslela som si, že moje krátke svadobné šaty mi až tak zmenia život 🙂

SVADOBNÝ DEŇ AJ PREDSVADOBNÉ FOTENIE

BOLO ÚŽASNÉ, NAKONIEC, POZRITE SA SAMI...