ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Miesta na rozprávkovú svadbu na Slovensku

Pred pár mesiacmi sme vám priniesli blogový príspevok o najkrajších miestach na svadbu na svete. Dnes budeme cestovať len v rámci nášho Slovenska.

Bojnický zámok

http://www.bojnicecastle.sk/

Bojnice

Pri výbere tých najkrajších miest na usporiadanie svadby na Slovensku je takmer nemožné si nespomenúť na Bojnický zámok, ktorý je jedným z najnavštevovanejších a najkrajších nielen u nás, ale aj v celej strednej Európe. Ak svoju svadbu usporiadate na Bojnickom zámku budete mať rozprávkovú ceremóniu. Zlatá sieň, kde sa svadby odohrávajú, zabezpečí, že jeden z  vašich najdôležitejších momentov si budete pamätať do konca života.

Penzión Castel ***

http://castel.sk/

Castel

Tento penzión sa nachádza v malej dedinke Mierovo v blízkosti hlavného mesta Bratislava. Budova bola zrenovovaná v barokovom slohu, ale zároveň uspokojí aj všetky požiadavky moderného klienta. Ak si chcete vymeniť manželské sľuby a mať netradičnú svadobnú hostinu pod šírym nebom, ste na správnom mieste.

Chateau Mignon ****

Chate

Krásny kaštieľ sa nachádza na okraji mestského parku v Dubnici nad Váhom. Rodinná atmosféra hotela zaistí, že prežijete nezabudnuteľný a rozprávkový svadobný deň. Manželské sľuby si môžete vymeniť v krásnom zámockom parku alebo v neďalekom barokovom kostole svätého Jakuba.

Kaštieľ Mojmírovce***

http://www.kastielmojmirovce.sk/sk/

Mojmirovce

Kaštieľ sa nachádza na východnej hranici Nitrianskej vysočiny  a bol postavený v roku 1721 v neskoro – barokovom slohu. Park vytvorený okolo kaštieľa bol dlhú dobu považovaný za najkrajší v celom Rakúsko-Uhorsku. Po požiari v roku 1866 bol kaštieľ prestavaný v klasickom štýle a dnes slúži ako hotel. Celé miesto dýcha históriou a spolu s romantickým prostredím vytvoria perfektné miesto na svadbu, ktorá prekoná všetky vaše predstavy.

Grandhotel ****

http://grandhotel.sk/sk/

Grandhotel

Grandhotel je štvorhviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza priamo v srdci Vysokých Tatier, v Starom Smokovci. Dýcha z neho atmosféra časov dávno minulých. Niet sa, ale čomu čudovať, keďže tento hotel má viac ako 100 rokov.

Grand Hotel Kempinski High Tatras *****

https://www.kempinski.com/sk/strba-strbske-pleso/grand-hotel-high-tatras/

Kempinsky

Tento päťhviezdičkový hotel sa nachádza na Štrbskom Plese a ponúka 98 luxusne zariadených izieb a apartmánov. Zažite skutočnú romantiku pri výmene manželských sľubov počas západu slnka na Štrbskom Plese a potom to poriadne oslávte v prepychových priestoroch tohto výnimočného hotela.

Hotel Albrecht *****

http://www.hotelalbrecht.sk/

Albrecht

Hotel Albrecht ponúka ubytovanie v dvanástich nadštandardných izbách, ktoré sa zhodujú s pôvodným pôdorysom tejto historickej budovy. Luxusný interiér hotela spĺňa kritériá aj tej najnáročnejšej klientely. Svadbu si môžete zorganizovať v reštaurácii alebo v jednej z kongresových miestností hotela.

Hotel Amade Chateau *****

http://www.hotelamade.sk/

Amade

Amade Chateau je elegantný a moderný zámok postavený v štýle Ľudovíta XIV. Hotel je šarmantnou kombináciou histórie a nadštandardných služieb dneška. Romantické prostredie, nádherné dekorácie, príjemný a skúsený personál zaručia, že váš svadobný deň si naplno užijete.

Hotel Chateau Béla *****

http://www.chateau-bela.com/

Bela

Chateau Béla sa nachádza uprostred malebnej prírody na južnom Slovensku, kde sa luxus stretáva s tradíciami. Jedinečná atmosféra zámku zaručuje nezabudnuteľný zážitok a dokonalé služby, ktoré budú vyhovovať aj tej najnáročnejšej neveste. Ak sa túžite cítiť ako princezná z rozprávky  Chateau Béla je na vašu svadbu ideálny.

Hotel Hviezdoslav****

http://www.hotelhviezdoslav.sk/

Hviezdoslav

Jedná sa o malý hotel, ktorý  sa nachádza priamo v centre mesta Kežmarok a ponúka pohodlie, kvalitnú gastronómiu a príjemnú atmosféru. Ak snívate o malej romantickej svadbe, tento hotel je presne to, čo hľadáte. Spája v sebe tradičný luxus minulých storočí, profesionálne služby súčasnosti  a srdečnú atmosféru.

Hotel Villa Nečas Žilina ****

http://www.villanecas.sk/sk/

Vila Nešas

Toto nezvyčajné miesto sa nachádza v blízkosti centra Žiliny. Celá  budova prešla kompletnou rekonštrukciou v rokoch 2006 až 2007 a nadobudla charakter štýlového hotela s reštauráciou, vínnou pivnicou, kaviarňou a krásnym parkom. Hotel Villa Nečas ponúka výnimočné priestory a umožňuje usporiadanie cirkevného obradu v kaplnke svätej Márie, ktorá sa nachádza priamo v areáli alebo civilnú svadbu v jednom zo štýlových salónikov.

Park Hotel Tartuf

www.tartuf.sk

Tartuf

Budova Park Hotela Tartuf, je chránenou kultúrnou pamiatkou a bola postavená šľachtickou rodinou Jesenských okolo roku 1820. Kaštieľ ma množstvo tajných zákutí, ktoré dotvárajú romantickú atmosféru tohto miesta.

Péchy Castle Hunting Lodge & Park ***

http://pechycastle.com/

Hunting

„Toskánsko Východu“, tak sa hovorí tejto časti východného Slovenska. Lovecký zámoček Péchy v Hermanovciach zosobňuje dokonalú harmóniu elegancie spojenú s krásou prírody. Vidiecke sídlo spolu s troma hektármi anglického parku, ktoré patria k pozemku vás v momente prenesú o niekoľko storočí do minulosti, do vášho súkromného sna o perfektnej svadbe.

Radisson Blu Carlton Hotel *****

http://www.carlton.sk/

Carlton

Je to očarujúci hotel v centre hlavného mesta Bratislava s ideálnou polohou na Hviezdoslavovom námestí. Dokonalá romantická svadba na pozadí hotela postaveného v klasickom slohu, čo viac si želať? Radisson Blu Carlton Hotel je preslávený profesionálnym servisom a dôrazom na každý detail, aby bol váš veľký deň dokonalý.

Veríme, že sa naším výberom necháte inšpirovať a prežijete rozprávkovú svadbu.

Zdroj obrázkov: http://blog.meszarovits.org/best-wedding-venues-slovakia/