ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Kontaktujte nás

Zavolajte

Napíšte

Zastavte sa

Budova Ymca
Karpatska 2,
Bratislava 811 05

Pred návštevou si, prosím Vás, rezervujte termín.

Spýtajte sa
  Najčastejšie otázky

  Je potrebné si vopred dohodnúť termín na stretnutie do salónu?

  Na prvé stretnutie v salóne je vhodné sa vopred objednať prostredníctvom mailu svadba@peteralucia.sk alebo telefonicky +421 904 967 705 resp. kalendára na našej webovej stránke

  Je možné si svadobné šaty navrhnúť aj podľa vlastných predstáv?

  Áno je možné prísť s vlastnou predstavou krátkych svadobných šiat. Na prvom stretnutí sa o vašej predstave pobavíme, vy si zároveň môžete vyskúšať nejaké strihy šiat priamo u nás v salóne a následne dohodneme finálnu podobu.

  Ako dlho trvá ušitie krátkych svadobných šiat?

  Ušitie krátkych svadobných šiat trvá štandardne 2 mesiace. V hlavnej sezóne (od marca do septembra) sa doba šitia môže predlžiť, preto je potrebné počítať s dostatočnou časovou rezervou. Súčasťou šitia sú minimálne dve skúšky, aby boli šaty presne na mieru.

  Aká je cena za ušitie a čo všetko zahŕňa?

  Cena sa odlišuje v závislosti od typu a náročnosti šiat. Pre nezáväznú cenovú kalkuláciu prosím vyplňte formulár, zašlite nám svoju predstavu a my vám obratom zašleme ponuku. Cena za ušitie svadobných šiat zahŕňa: konzultácie, meranie, prácu, materiál, spodnicu, žehlenie, obal na šaty, maximálne nasadenie a dôkladnosť pre vašu spokojnosť. Šaty sú šité lokálnymi slovenskými krajčírkami s dlhoročnými skúsenosťami.

  Na aké postavy sú vhodné krátke svadobné šaty?

  Krátke svadobné šaty sú vhodné na akýkoľvek typ postavy (presýpacie hodiny, vysoká a štíhla, drobná, jablko, hruška, plnoštíhla). Radi vám poradíme ten správny typ krátkych svadobných šiat pre vašu postavu.

  Aké výhody majú krátke svadobné šaty?

  Krátke svadobné šaty vďaka ich pohodlnosti môžete mať na sebe počas celej svadby, čiže sa vám znižujú náklady na popolnočné šaty. Keďže nie sú dlhé, tak vám na nich nikto nestúpa. Šaty majú zvlášť šitú spodnicu, takže nie sú ťažké a dovoľujú väčšiu pohyblivosť. Nevesta je vďaka nim výnimočná, keďže sa nejedná o bežný typ šiat. Šaty je možné kombinovať s farebnou spodnicou, ktorá podtrhne jedinečnosť šiat a samotnej nevesty.

  Nájdete nás na ulici Karpatská 2 v Bratislave.

  Tešíme sa na vás

  Time used: ms