ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Ideálne metropoly na rozlúčku so slobodou

Svadba okrem veľkého množstva krásnych spomienok prináša aj obrovské množstvo stresu. Každá nevesta si preto zaslúži poriadnu rozlúčku so slobodou, ktorá slúži nielen ako posledné hurá s najlepšími kamarátkami pred svadbou, ale aj ako poriadne odreagovanie sa. Treba predsa toto vybaviť, tamto zariadiť a bohužiaľ váš šéf vám nedá voľno, aby ste si svoje nestíhačky vyriešili, aj keď vy ste presvedčená, že by to malo byť dané zo zákona.


To sme, ale trošku odbočili, keďže tento článok má byť a tých najúžasnejších  metropolách, kde môžete stráviť rozlúčku so slobodou v štýle Vo štvorici po opici.


Amsterdam

Rozlucka1

Nočný život v Amsterdame je jedným z najväčších lákadiel tohto holandského mesta, kde sa nielen vďaka coffeeshopom môže  stať hocičo. Bary a nočné kluby sa nachádzajú na každom kroku.  Mnohé ponúkajú uvoľnenú atmosféru a veľa zábavy pri skúšaní rôznych atrakcii určených špeciálne pre budúce nevesty a ich kamarátky.


Barcelona

Rozlucka2

Hlavné mesto Katalánska ponúka kultúru, kluby, Atlantický oceán a lieta tam Ryanair, čo viac si možno priať. Počas dňa  si môžete užívať krásnu pláž, na večeru si objednať lahodné tapas a potom celú noc prežiť v štýle ruka hore v jednom z trendy Barcelonských klubov.  Ak si toto mesto vyberiete je takmer povinnosťou len tak sa prejsť po meste a vychutnať si architektonické skvosty Gaudího alebo Miróa, ktoré sa v tomto pestrofarebnom meste nachádzajú na každom kroku.


Bratislava

Rozlucka3

V tomto článku sa nedalo nespomenúť naše hlavné mesto, ktoré sa rýchlo stáva vychytenou destináciou pre rozlúčky so slobodou. Bratislava je perfektnou zmesou starého sveta s očarujúcim historickým centrom a moderných reštaurácií, barov a tanečných klubov. Veľmi prijemným bonusom je aj to, že oproti ostatným európskym mestám obľúbeným na organizovanie rozlúčiek so slobodou je Bratislava aj mimoriadne cenovo priaznivá.


Budapešť

Rozlucka4

Hlavné mesto Maďarska má veľmi zaujímavú a rôznorodú párty scénu, či už si vyberiete bar s alternatívnou hudbou, nachádzajúci sa v jednej z historických budov alebo sa pôjdete zabaviť do tanečného klubu. Potom je tu tiež možnosť nočnej plavby po Dunaji, pri ktorej si môžete vychutnať pohľad na majestátne budovy na oboch brehoch. Takáto plavba predstavuje dokonalú bodku za životom slobodnej ženy. Budapešť má, ale ešte jeden bonus, po divokej noci strávenej v jednom z klubov si môžete,  vy aj vaše priateľky vyliečiť rannú opicu v jednom z mnohých budapeštianskych prírodných termálnych kúpeľov.


Praha

Rozlucka5

Hlavné mesto našich západných susedov v sebe skrýva mnoho úžasných miest, ktoré presvedčia aj tie najscestovanejšie dámy, že Praha stojí za to. Impozantný Pražský hrad a Karlov most zaručujú mestu romantický a starosvetský  šarm. Praha ulahodí každému,  či už vás zaujíma starobylá architektúra, nákupy alebo ste párty žena.


Toto bolo päť európskych miest, ktoré sú v súčasnosti najobľúbenejšími destináciami pre rozlúčky so slobodou. Dúfame, že vám tento článok poskytne inšpiráciu pri plánovaní tej vašej alebo ak už ste ju absolvovali, tak vám snáď  pripomenie chvíle strávené s vašimi kamarátkami.