ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Horúce trendy pre ženícha

 

Čierny oblek je klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy a vyzerá v nej skvelo každý muž. Čo takto skúsiť niečo iné? Po svadobných trendoch pre nevesty vám teraz prinášame tie najhorúcejšie novinky zo sveta pánskej svadobnej módy. Pohodlne sa usaďte a pustite sa do čítania.

 

Ružový oblek

Zdroj obrázku: https://www.rockmywedding.co.uk/tessa-george-2/?crlt.pid=camp.IezTRhhOzgVA

Už ste to počuli? Tento rok sa nosia ružové obleky! A to vo všetkých možných odtieňoch, od jemnej pastelovej až po výraznú cukríkovo-ružovú. Ak má váš muž na to dosť odvahy, určite stojí tento trend za zváženie ; ).

 

Nové látky

Zdroj obrázku: https://www.weddingomania.com/17-velvet-grooms-blazers-and-costumes-for-a-winter-wedding/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed:+Weddingomania+(Weddingomania)

Zamat, menčester alebo škótska kocka sú látky, ktoré dodajú svadobným oblekom, kravatám a ostatným doplnkom potrebný upgrade.  Zo svojho ženícha, tak urobíte najtrendy muža na vašej svadbe. Pozor však na ročné obdobie, v ktorom plánujete svoju svadbu. Zamat a menčester sú hrubé látky a hodia sa viac na svadby na jeseň a v zime ako tie letné, keď je vonku vyše 30 stupňov.

 

Miešanie farieb

Zdroj obrázku: https://www.rockymountainbride.com/blog/adventure-elopement-inspiration/

Rovnako ako ružová aj dvojfarebné obleky sú veľkým trendom tejto sezóny. Napríklad tmavočervená s čiernou spolu ladia veľmi pekne a vytvárajú sofistikovaný look vhodný na formálnejšiu svadbu. Nič nepokazíte ani keď zvolíte kombináciu námorníckej modrej a čiernej alebo sivej a čiernej.

 

Tričko a tenisky + klasický oblek

Zdroj obrázku: https://www.brides.com/gallery/groom-trends-wedding

Porušte všetky pravidlá a nechajte svojho nastávajúceho obliecť si ku klasickému čiernemu obleku jednoduché tričko, napríklad s jeho obľúbených akčným superhrdinom, a klasické biele tenisky.

 

Krátke nohavice

Zdroj obrázku: https://www.onefabday.com/ie/summer-wedding-suit-ideas/?redirect=1

Krátke nohavice nie sú pravdepodobne to, čo vás napadne, keď sa povie svadobný oblek. V lete keď sa teploty šplhajú na hranicu únosnosti, si čoraz viac mužov vyberá namiesto dlhých nohavíc práve ich kratšiu alternatívu. Sú pohodlné a ak sa rozhodnete mať svadbu na kvetinovom poli budú sa k celkovej téme hodiť omnoho viac ako klasický oblek.

 

Tropické detaily

Zdroj obrázka: https://greenweddingshoes.com/fun-neon-nashville-wedding-megan-jesse/

Je váš nastávajúci duchom dobrodruh? Nanešťastie, krátke nohavice alebo tričko a tenisky sa nehodia do konceptu vašej klasickej svadby? Nechajte ho vyblázniť sa na detailoch ako kravata alebo pierko. Palmové listy, plameniaky, tropické kvety alebo ananásy? Všetko je dovolené.

 

Zemité farby

Zdroj obrázka: https://junebugweddings.com/wedding-blog/colorful-vintage-florida-wedding-at-bramble-tree-estate/

Zemité a neutrálne farby nikoho neurazia a hodia sa k akémukoľvek miestu, kde sa rozhodnete mať svadbu. Navyše dodajú všetkému na éterickosti a sú perfektné na jesennú svadbu vonku pri červenom a žltom lístí.