ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Ako byť štýlová nevesta v roku 2019?


Rok sa s rokom zišiel a nám začína nová svadobná sezóna. Čo si budú nevesty obliekať v roku 2019? V nasledujúcich riadkoch sa dozviete. Prajeme príjemné a inšpiratívne čítanie .


Meghan efekt

Zdroj obrázku: https://www.glamour.com/gallery/meghan-markle-inspired-wedding-dresses-to-buy-now

Hoci Meghan Markle už nie je Meghan Markle, ale vojvodkyňa zo Sussexu a má pár mesiacov po svadbe, môžeme s veľkou pravdepodobnosťou predpokladať, že dizajnéri a budúce nevesty sa aj v roku 2019 budú inšpirovať jej svadbou a šatami. Môžeme sa teda tešiť na prepracované strihy šiat a kvalitné materiály.


Pieročka

Zdroj obrázku: https://www.brides.com/gallery/wedding-dress-trends-fall-2019

„A little party never killed nobody“ spieva Fergie vo svojej pesničke z filmu Veľký Gatsby. My s ňou absolútne súhlasíme. Spravte si preto zo svojej svadby tú najštýlovejšiu párty roka. Má to byť predsa hlavne o zábave. Trend krátkych svadobných šiat ozdobených pierkami je práve na takúto príležitosť ako stvorený 😉 .


Dva v jednom

Zdroj obrázku: https://www.brides.com/gallery/wedding-dress-trends-fall-2019

Pamätáme sa ešte ako boli pred pár sezónami ultra moderné takzvané dvojdielne svadobné šaty pozostávajúce zväčša z cropped topu a sukne prípadne nohavíc. Teraz sú späť a dovoľujeme si povedať, že sa vrátili s veľkou parádou. Ak máte vypracované bruško, nebojte sa ho ukázať práve v takýchto svadobných šatách.


Čipka

Zdroj obrázku: Zdroj obrázku: https://www.brides.com/gallery/wedding-dress-trends-fall-2019

Luxusná čipka k svadobným šatám jednoducho patrí. Nie je preto žiadnym prekvapením, že sa tento trend drží na výslní už niekoľko rokov a 2019 nebude výnimkou. Nie je nič romantickejšie, ako práve čipka a my sme radi, že bude v móde ešte nejaký čas. 


Vyfarbite sa 

Zdroj obrázku: Zdroj obrázku: https://www.brides.com/gallery/wedding-dress-trends-fall-2019

Uznávame, tento trend nie je pre každú, ale keď sa už na to odhodláte a rozhodnete sa pre farebné krátke svadobné šaty, bude to určite stáť za to! Na scénu prichádzajú pastelky. Reem Acra predstavil vo svojej najnovšej kolekcii hneď niekoľko farebných svadobných šiat, od mentolovej až po jemne broskyňovú. Nebojte sa preto vyfarbiť!


Závoje

Zdroj obrázku: http://www.zuhairmurad.com/en/bridal-spring-2

Posledných pár rokov boli závoje skôr v úzadí a nahradili ich rôzne klobúky, doplnky do vlasov, ako výrazné čelenky alebo ozdobné spony. Niektoré nevesty si dokonca zvolili jednoduché účesy bez akýchkoľvek ozdôb alebo pokrývky hlavy. To sa tento rok  zmení a vďačíme za to opäť Meghan Markle, ktorá si na svoju svadbu vybrala závoj pošitý kvetmi typickými pre krajiny Spojeného kráľovstva. Nikto od vás samozrejme neočakáva, že budete mať závoj dlhý takmer päť metrov ako mala Meghan. Ak sa preň, ale rozhodnete, budete si tento rok mať naozaj z čoho vyberať. Závoje sú totiž zase IN.


Mini je späť

Zdroj obrázku: https://www.brides.com/gallery/wedding-dress-trends-fall-2019

Ukážte nohy, na to ich máte 😉 ! Svadobné minišaty so sebou prinášajú niečo mladistvé a rebelské. Stačí si už len predstaviť ako sa v nich pretancujete do nového dňa  a je vybavené.


Romantické rukávy

Zdroj obrázku: https://www.brides.com/gallery/new-rime-arodaky-wedding-dresses-fall-2019

Rukávy na svadobných šatách dostanú v novom roku renesančný update. Vzdušné látky, objem a prehnané ozdobovanie, to všetko bude trendy. Takéto romantické rukávy bolo vidieť na prehliadkach Ines di Santo, Viktor & Rolf,  Leanne Marshall a mnohých ďalších.


Športová nevesta

Zdroj obrázku: https://www.brides.com/gallery/new-theia-wedding-dresses-fall-2019

Raz to muselo prísť. Legíny nosíte na nákupy, na kávu s kamarátkou a teraz nastal čas, aby sa dostali aj na svadbu. Takzvané svadobné tepláky si nenápadne našli svoje miesto na prehliadkových mólach. Ak šaty nie sú pre vás to pravé a preferujete pohodlie, toto je tá správna voľba práve pre vás. Športové oblečenie nikdy nevyzeralo viac cool.

Nech už sa rozhodnete nasledovať ktorýkoľvek trend pri výbere vašich krátkych svadobných šiat, sme si istí, že budete vyzerať úžasne. Prajeme vám preto šťastnú ruku a veľa zábavy.