ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

6 jednoduchých tipov ako byť krásna v svadobný deň

woman-768612_1920

Každá žena chce vo svoj svadobný deň vyzerať úchvatne. My vám ponúkame 6 zaručených trikov ako to dosiahnuť.

 

Vyrážky a nezrovnalosti pleti? Ako sa ich zbaviť

V prvom rade je dôležité si uvedomiť, že vyrážky sú vyvolané hormónmi. Najlepší spôsob ako zabrániť ich ďalšej tvorbe je vyhýbať sa rafinovanému cukru a potravinám, ktoré ho obsahujú. Tiež by ste mali do svojho jedálnička pridať jedlá bohaté na omega 3, 6 a 9 mastné  kyseliny.

 

Tmavé  kruhy pod očami

Tmavé kruhy pod očami rozhodne nie sú tým najlepším doplnkom nevesty a na svadbe nemôžete mať čierne okuliare na očiach. Trik ako sa ich zbaviť je veľmi jednoduchý. Priložte čajové vrecúška vylúhovaného harmančekového čaju, ktoré ste predtým nechali trocha vychladnúť v chladničke, na vaše zatvorené viečka na približne päť minút. Harmanček obsahuje echium, ktoré má vynikajúce protizápalové účinky a zmieňuje tmavé kruhy pod očami.

 

fashionable-girl-1382946_1920

 

Neumývajte si vlasy pred svadobným dňom

Áno, znie to zvláštne, ale skutočne to funguje! Čerstvo umyté vlasy sa omnoho ťažšie upravujú a ak máte jemné vlasy platí to dvojnásobne. Samozrejme netvrdíme, že si teraz nemáte vlasy umývať dva týždne, ale napríklad také dva dni pred svadbou najneskôr určite neuškodia. Váš účes bude držať oveľa lepšie aj bez veľkého množstva laku na vlasy.

 

Nechajte si upraviť obočie profesionálom!

Ak patríte k tým ženám, ktoré si samy vytrhávajú obočie, mali by ste túto príležitosť využiť na zverenie vášho obočia profesionálom. Kozmetička v salóne vám určite dobre poradí s tým, aký tvar obočia sa hodí k vašej tvári, aby ste vo svoj veľký deň vyzerali dokonale.

 

makeup-1289325_1920

 

Dajte sa nalíčiť profesionálnej vizážistke!

Odborníčka vám poradí nielen s najnovšími trendmi v líčení, ale aj čo sa hodí k vášmu typu pleti. Nezabudnite, tiež že svadobný make-up by mal byť výraznejší ako zvyčajne, aby tak vyvážil belosť šiat. Takéto líčenie je vždy lepšie zveriť profesionálke, aby ste neskôr pri pohľade na vaše svadobné fotografie neľutovali.

 

Pite veľa vody!

Dobre hydratovaná pleť je základom dokonalého líčenia. Voda okrem toho, že pomáha vašej pleti vyzerať skvele a zdravo, zabraňuje vytváraniu tmavých kruhov pod očami. Snažte sa piť aspoň dva a pol litra vody denne a čoskoro si všimnete viditeľné rozdiely a vaša pleť sa vám poďakuje.

 

Dúfame, že vám týchto 6 tipov pomôže byť vo váš veľký deň tou najkrajšou nevestou. Napíšte nám do komentárov, aké tipy a triky by ste odporučili vy!


Obrázky použité z pixabay.com